Стінові панелі

Дерев'яні стінові панелі для швидкого будівництва

Швидке й економічне будівництво - не мрія, а цілком реальна сучасна технологія, що застосовується в нашій місцевості близько 15 років. В основі технології - зібрані подібно до конструктора дерев'яні елементи, несущими з яких є каркасні стінові панелі. Вони відрізняються невеликою вагою, простотою та швидкістю монтажу, невисокою ціною матеріалів, транспортування та зведення будівлі.

  

Стінові панелі

  

Будинок, побудований за новою технологією, за рівнем естетичності, затишку, теплопровідності можна порівняти з дерев'яним. З тією лише різницею, що будівництво каркасного будинку буде швидшим (для складання дерев'яних елементів потрібно не більше тижня) і ціна більш доступною.


Що собою являють стінові панелі

Компанія «Праґма» виробляє стінові панелі двох типів: порожнисті (пустотілі) і наповнені утеплювачем.

 

Пустотілі стінові панелі являють собою остов із струганого бруса і обшивку з вологостійких орієнтовано-стружечних (OSB-3) плит. За європейськими стандартами OSB-плити бувають 4-х класів. Третій означає, що виріб можна застосовувати для несучих конструкцій у вологому середовищі. Для каркаса використовується висушена і оброблена антисептиками деревина 1-го сорту з перетином, який залежить від розрахункових навантажень.

  

Пустотілі стінові панелі

 

 Для облицювання служать OSB-3 плити товщиною 12 мм, які виготовляються методом гарячого пресування різнокаліберної плоскої тріски, складеної в кілька шарів і в різних напрямках. Сполучною речовиною служить деревна смола з додаванням поліізоціанатного клею (не більше 3%). У результаті пресування утворюється дерев'яний пласт, що не містить шкідливих для здоров'я людини формальдегідів, а за якісними характеристиками можна порівняти з міцними породами дерева.

 

Пустотілі панелі зручні тим, що в них можна відразу помістити всі необхідні комунікації в ізоляційних коробах, а зверху прокласти утеплювач і зашити. Внутрішній простір приміщення, побудований у такий спосіб, виглядає бездоганно.

 

Однак, за бажанням замовника, ми можемо виготовити стінові панелі вже заповнені утеплювачем, щоб прискорити будівництво та оздоблення будинку.
Готові вироби бувають зовнішні і внутрішні:
Зовнішні стінові панелі включають в себе облицювання OSB-3, дерев'яний каркас з базальтовим утеплювачем необхідної товщини (залежно від типу будівлі), пароізоляцію, два шари гіпсокартону.
Внутрішні стінові панелі складаються з каркаса з утеплювачем, який з двох сторін обкладається пароізоляцією, а потім обшивається гіпсокартоном.

  

Стінові панелі з утеплювачем, внутрішнім та зовнішнім облицюванням

 

Де можна застосовувати стінові панелі

Каркасна технологія застосовується для будівництва:
• заміських котеджів;
• невеликих будиночків для баз відпочинку;
• додаткових підсобних господарських споруд;
• дачних будинків для тимчасового проживання;
• одноповерхових торгових площ (магазинів, павільйонів);
• сховищ, комор, невеликих виробничих приміщень.

 

Замовити проектування та виготовлення несучих стінових панелей заводської якості, а також дізнатися про умови доставки ви можете за телефонами:

 

Замовити проектування та виготовлення несучих стінових панелей заводської якості, а також дізнатися про умови доставки ви можете за телефонами:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Форма для розрахунку

Яндекс.Метрика
Интернет-магазин ООО «ПРАҐМА»