> > > Будівництво складів та ангарів

Будівництво складів та ангарів

Каркасні ангари з дерева – їх особливості та переваги

Кожен аграрій розуміє необхідність наявності ангара. Особливо в період збирання врожаю, який повинен залишатися збереженим до реалізації кінцевому споживачеві. Без складських приміщень не обходиться жодна велика компанія, що виробляє, зберігає або розподіляє продукцію. Будівництво або реконструювання складів і ангарів не тільки сприяє збереженню сировини, а й ритмічності виробничого циклу.

 

Дерев'яна портальна ферма для ангара Дерев'яна ферма під профнастилом

 

Основними критеріями у виборі проекту складського приміщення є:
• рентабельність;
• простота і швидкість будівництва приміщення;
• мінімум навантаження на фундамент;
• невисока витрата електроенергії;
• оптимальні умови для зберігання врожаю, сільськогосподарського або іншого обладнання.

 

Який тип ангара найбільше відповідає необхідним критеріям

Сучасні швидкозбудовані склади бувають: безкаркасні арочні з оцинкованої сталі, а також ангари з металевим або дерев'яним каркасом. Розглянемо їх переваги і недоліки.

Оцинковані склади відрізняються невисокою вартістю, але на їх стінах утворюється конденсат, природне освітлення в них відсутнє.
Ангари з металевим каркасом - надійні й довговічні, але коштують недешево, а через схильність до корозії застосовуються не для всякої продукції.
Дерев'яні ангари зводять з клеєного бруса або на основі дерев'яних ферм, створених за технологією Mitek, з цільної сосни І-го сорту. Цей варіант дозволяє споруджувати міцні високоестетичні конструкції, але обходяться вони недешево.

 

Рис.1 Проект ангара з дерев'яних конструкцій Рис.2 Будівництво дерев'яного ангара

 

Доцільніше використовувати каркаси для ангарів на МЗП. Їх особливості:
• доступна вартість;
• можливість влаштувати природне освітлення і недорого утеплити будинок;
• надійність: конструкції не змінюють форми з часом, не прогинаються під впливом опадів, оскільки розрахункові навантаження виробляються за допомогою програмного забезпечення;
• можливість застосування для покрівлі будь-якого покриття;
• конструкція дозволяє провести всі необхідні комунікації, включаючи систему кондиціонування;
• можливість в короткі терміни звести достатньо великий ангар без проміжних опор усередині приміщення з прольотами до 30 метрів.

 

Конструкції даху ангара Дерев'яна аркова ферма

 

Зверніть увагу! Не слід боятися загорянь дерев'яних ангарів або пошкодження дерева біошкідниками, оскільки брус відповідно до сучасних технологій обробляється спеціалізованими засобами.
Дерев'яні конструкції: кроквяні ферми і ферми перекриттів можна використовувати не тільки для зведення всієї будівлі, а й для ремонту дахів або обладнання навісів, встановлюючи їх на металеві, бетонні або цегляні опори.

 

Зацікавленим підприємцям і будівельникам, які надають послуги зведення дерев'яних ангарів, компанія «Праґма» може запропонувати :
• проектування та виготовлення рамного каркаса з дерева;
• виробництво кроквяних ферм;
• виготовлення ферм перекриття;
• виробництво стінових панелей.

 

Остерігайтеся підробок!

 

Всі перераховані переваги дерев'яних конструкцій на МЗП належать тільки до оригінальних виробів, виробництво яких здійснюється в заводських умовах у суворій відповідності з технологією Mitek. Компанія, що надає послуги, повинна мати відповідну ліцензію та сертифікати на підтвердження якості поставлених виробів.

 

Якщо у вас залишилися питання телефонуйте (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Форма для розрахунку

 

Інші послуги: прибудова до будинку, навіс для торгівлі, побудувати торговий павільйон


Яндекс.Метрика
Интернет-магазин ООО «ПРАҐМА»