> > > Будівництво торгових рядів і павільйонів

Будівництво торгових рядів і павільйонів

Використання дерев'яних конструкцій у будівництві торгових рядів - надійно, практично, доступно!
При облаштуванні стаціонарних торгових площ перед підприємцями постає питання вибору матеріалів для будівництва, оскільки до готових будівель висувається ряд певних вимог. Вони повинні бути надійними, просторими і зовні привабливими, що забезпечує захист від холоду і негоди. Також дуже важливою є швидкість зведення конструкції і економічність.

Усім цим критеріям найповніше відповідають торгові ряди, при спорудженні яких використовуються дерев'яні конструкції. Компанія «Праґма» виготовить під замовлення кроквяні ферми, стінові панелі і ферми перекриття з натурального дерева за технологією MiTek. З їх допомогою можна втілити проект будь-якої складності і масштабу: від торгових комплексів до невеликих магазинів.

 

Рис.1 Проект даху МАФа з дерев'яних конструкцій Рис.2 Збирання ферм
   
Рис.3 Монтаж конструкційного блоку Рис.4 Торговий кіоск біля стадіону. Вроцлав. Польща

 

Переваги використання дерев'яних конструкцій
• Використання кроквяних ферм і ферм перекриття, виготовлених за прогресивною технологією Mitek, дозволяє створювати надійні конструкції з прольотом до 30 метрів, не використовуючи проміжні внутрішні опори. Це означає, що приміщення буде просторим і зручним в експлуатації.
• Каркас з дерева обходиться дешевше, ніж аналогічна конструкція з металу.
• Дерев'яні кроквяні ферми відрізняються високою міцністю, витримують навантаження згідно з нормами ДБН, тому навіть у сильний снігопад дах не просідає і не деформується.
• Споруда монтується в мінімальні терміни.
• Стінові панелі дають можливість забезпечити природне освітлення.
• Дерево – екологічний матеріал, а тому в приміщенні з дерев'яними елементами приємно знаходитися.
• Завдяки низькій теплопровідності дерева, споруда краще зберігає тепло в холодний період.
На окрему увагу заслуговує естетика дерев'яних конструкцій. Торгові павільйони і навіси з натурального дерева виглядають надійно, стильно і затишно. Видимі ферми створюють особливу атмосферу всередині приміщення. Можливість реалізувати складні архітектурні форми дозволить не обмежувати фантазію, відійти від традиційної нудною геометрії та звести оригінальну будівлю, яка буде залучати покупців своїм незвичайним виглядом.

 

Варіанти використання дерев'яних конструкцій для будівництва торгових приміщень
Дерев'яні ферми на МЗП оптимально підійдуть для зведення дахів великопрольотних споруд:
• критих ринків;
• торгових і виставкових павільйонів;
• супермаркетів і гіпермаркетів;
• торгових комплексів.

 

Рис.1 Будівля супермаркету. Дерев'яний каркас даху. Рис.2 Монтаж дерев'яних ферм
   
Рис.3 Дерев'яні кроквяні конструкції на мзп Рис.4 Закінчена будівля

 

Їх застосування доцільне не тільки з практичної, але і з економічної точки зору - споруди великопрольотних дерев'яних конструкцій обходяться на 10-30% дешевше порівняно з використанням інших будматеріалів.

Також на основі ферм перекриттів можна виготовляти навіси для малої площі. Невеликі магазини і павільйони можуть бути зведені повністю на основі дерев'яного каркаса: з використанням стінових панелей і кроквяних ферм.

 

Замовляйте дерев'яні конструкції для торгових приміщень в компанії «Праґма»

Ми виготовляємо дерев'яні конструкції на основі натуральної деревини І-го сорту в заводських умовах на сучасному обладнанні з застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення. Завдяки використанню унікальних технологій ми даємо 10-річну гарантію на конструкції, а за розрахунками інженерів реальний термін їх експлуатації складе не менше 50 років.

 

Отримати консультацію можна за телефонами (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Форма для розрахунку

 

Інші послуги: каркасна прибудова , навіс для дитячого майданчика, дерев'яний ангар


Яндекс.Метрика
Интернет-магазин ООО «ПРАҐМА»