Будівництво пташника

Будівництво домашніх і промислових пташників за технологією Mitek - переваги та можливості

 

Швидкість приготування яєць, можливість урізноманітнити раціон за рахунок недорогого і різного пташиного м'яса приваблює багатьох шанувальників даної продукції. Тому попит на неї буде тільки збільшуватися. Знаючи це, багато фермерів прагнуть розводити не лише курей, але ще качок, індиків, гусей і навіть страусів, обираючи вид птиці, що більше до вподоби і згідно особливостей утримання.

 

Окупність пташиного бізнесу дуже висока - в перший же рік можна отримати прибуток, що покриває витрати на будівництво та обладнання птахоферми. Однак особливу увагу потрібно приділити утриманню, щоб збільшити виживаність молодняка і підвищити продуктивність дорослих особин.

 

страусятник, утримання страусів, дах страусятника курник промисловий, дах курника

 

 

Які умови потрібні для утримання птиці

 

Освітлення. Птахи дуже чутливі до світла - недостатня освітленість зменшує їх активність, життєздатність, знижує апетит і репродуктивні показники. Надлишково яскраве світло, може стати причиною підвищеної агресивності і сварок, що призводять до серйозних травм.

 

Харчування. Правильно підібраний раціон і безперешкодний доступ до корму і води сприяють гарному самопочуттю птахів та їх продуктивності.

 

Свіже повітря і простір. Приміщення, де утримується птиця, необхідно обов'язково забезпечити хорошою вентиляцією. Це сприяє оптимальному мікроклімату і підвищенню імунітету до захворювань. Ще краще - давати птахам можливість, хоча б періодично, гуляти на вулиці. Щоб птахи не клювали один одного, крім правильного харчування і прогулянок, в приміщенні їм потрібно забезпечити достатньо місця, і подбати про окремі гнізда.

 

Способи утримання птиці

 

Існує два способи утримання птахів - клітковий і підлоговий. Другий не тільки є більш екологічним, але і дозволяє краще нарощувати м'язову масу. Адже якщо птиця має можливість нормально пересуватися, то більше і їсть. Наприклад, бройлер, що утримується в клітці досягає максимальної ваги 1,5 кг, а вирощений на підлозі - 2 кг.

                                                                                                                       

До того ж у другому випадку практикується вигул курей, качок, гусей та іншої живності на свіжому повітрі в теплий період року. Поки птахи знаходяться на вулиці, фермер має можливість економити електроенергію (вимкнути освітлення, вентиляцію, обладнання). Птахи, які гуляють на вулиці, виявляють меншу агресивність до родичів. З цих причин в європейських країнах від кліткового способу утримання птахів відмовляються все частіше.

 

З чого можна будувати пташник

 

Птахи можуть жити в будь-яких типах приміщень, головне, щоб взимку температура не опускалася нижче 3 ° С У домашньому господарстві пташники будують з будь-яких матеріалів: бетону, цегли, саману, колод, дощок. У промислових масштабах використовують або старі фермерські будівлі, або недорогі методи будівництва на основі каркасних технологій. Зазвичай прийнято використовувати в цих цілях сендвіч-панелі і залізний каркас.

                                                                    

Компанія «Прагма» - український завод-виробник інноваційних будівельних каркасних конструкцій, пропонує використовувати для цих цілей дерево.

 

Воно коштує значно дешевше від металу (в 2-3 рази), при використанні технологій Mitek не поступається в міцності та інших якісних характеристиках сталевим виробам, а в деяких випадках їх перевершує:

 • ·        на дереві не утворюється конденсат;
 • ·        технологія дозволяє робити дахи з прольотами до 30 м без внутрішніх опор;
 • ·        каркасні конструкції на основі дерева мають меншу вагу, що полегшує сам процес будівництва;
 • ·        терміни зведення будівель на основі каркасних технологій з дерева складають всього 3-5 тижнів з урахуванням проектування, виготовлення і доставки;
 • ·        дерево створює більш сприятливий мікроклімат в пташниках.

 

 

дах пташника, дерев'яний дах пташника дерев'яні конструкції для пташників

 

Що і як можна побудувати на основі дерев'яних конструкцій Mitek

                                                   

Конструкції Mitek дозволяють зводити будь-які види будівель:

 • ·        домашні пташники;
 • ·        вольєри для утримання птахів будь-яких видів;
 • ·        літні курники з вигульним майданчиком;
 • ·        птахофабрики кліткового і підлогового утримання.
 •  

Компанія «Прагма» може запропонувати вам такі варіанти конструкцій для будівництва:

 

 • ·        пустотілі або заповнені утеплювачем стінові панелі з орієнтовано-стружкових плит для несучої системи одноповерхової будівлі;
 • ·        дерев'яні каркаси для вольєрів;
 • ·        кроквяні ферми для дахів, які можна застосовувати не тільки для будівництва нових приміщень, але і для реконструкції будь-яких будівель.

Якість і надійність наших виробів підтверджені не лише сертифікатами, але і перевірені багаторічною практикою. Тому на всю продукцію ми даємо юридичні гарантії, що діють протягом 10 років!

 

З питань співпраці звертайтесь за телефонами: (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Форма для розрахунку

Інші послуги: будівництво корівників, конструкція свинарника, побудувати кошару, будівництво стайні, ангари для зерна, навіс для сільгосптехніки, каркас теплиці


Яндекс.Метрика
Интернет-магазин ООО «ПРАҐМА»