Будівництво свинарників

Чому дерев'яні кроквяні конструкції для дахів свинарників краще замовляти у вітчизняного виробника

Незважаючи на те, що українське сільське господарство тривалий час перебувало в занепаді, останнім часом багато підприємців все більше замислюються про власне виробництво. І найбільш перспективною діяльністю на сьогодні стало тваринництво, зокрема - вирощування свиней. 

 

 

Тому є кілька передумов:
• незважаючи на економічну кризу або моду на вегетаріанство люди не перестають їсти сало, сальтисон, свинячі котлети, пельмені шашлик;
• при бажанні організувати фермерське господарство стартап може розраховувати на отримання субсидій від держави або пільги на кредитування;
• окупність свиноферм, за умови використання сучасних німецьких технологій і нових порід неймовірно висока, оскільки одна матка може призвести до 30 поросят на рік, які вже через 9 місяців готові продовжувати цикл відтворення;
• фермери отримали можливість купувати інноваційні матеріали для будівництва у вітчизняного виробника без переплат і прив'язки до валюти;
• запуск малого, середнього чи великого бізнесу здійснюється в мінімальні терміни - сучасні свинокомплекси на 2000 голів зводяться приблизно за 3 місяці, а реконструкція або будівництво дахів на основі кроквяних ферм - до 30 днів;
• устримання сучасних свинарників обходиться набагато дешевше завдяки економії на опаленні величезних приміщень, а унікальна конструкція енергоефективних стін і програмне забезпечення дозволяють підтримувати оптимальний мікроклімат.

 

Які матеріали застосовуються для будівництва свиноферм

 

Для спорудження свинарників найкраще підходять наступні будівельні матеріали:
• для фундаменту і каналізації - камінь, бетонні плити;
• для стін - цегла, шлакоблоки, дерево, черепашник, саман чи сендвіч панелі;
• для каркаса дахів - кроквяні конструкції з металу або дерева;
• для підлоги, залежно від типу приміщення, застосовують або щілинні панелі з бетону або металопластику, або асфальт, бетон з солом'яною підстилкою;
• для стелі - переважно легкі теплоізоляційні матеріали оберігають влітку від перегріву, а взимку від холоду.

 

Для оптимального облаштування сучасних свиноферм приміщення має бути досить просторим. Тому будівлі будуються з великими прольотами - від 8-ми до 30-ти метрів без проміжних опор. До речі, в старих типових проектах також всі перегородки можна прибрати при реконструкції. Це дозволить більш якісно обладнати приміщення. Досягається така можливість за допомогою кроквяних систем, що підтримують дах і розподіляють навантаження на несучі стіни.

 

Особливості дерев'яних кроквяних систем

 

Незважаючи на те, що дерево здається менш надійним матеріалом, ніж метал, воно має значні переваги, і водночас не поступається за якістю.
 

Рис.1 Монтаж дерев'яної ферми для даху Рис.2 Каркас даху в проектному положенні
   
Рис.3 Каркас даху перед вкладанням профнастилу Рис.4 Будівля сучасного свинарника

  

 Дерев'яні конструкції служать набагато довше. Справа в тому, що сталь швидко руйнується від аміачних вопаровувань, а дерево навпаки набирає від них міцність. А щоб органічний матеріал не зазнавав гниття і не покривався цвіллю, виробники, що відповідають за якість своєї продукції, обробляють його біозахисними засобами.

Дерево підтримує ідеальний мікроклімат. Для того щоб тварини краще себе почували і мали стійкий імунітет, потрібно подбати про добрі умови їх утримання. Дерево - екологічно чистий матеріал, бездоганно підходить для цих задач. На ньому не утворюється конденсат, і воно чудово підтримує оптимальну температуру в будь-який час року. Тому в приміщеннях з дерев'яним дахом завжди комфортніше перебувати.

Дерев'яні кроквяні системи легші ніж металеві. Ця особливість дозволяє використовувати менш дорогу підйомну техніку і здійснювати монтаж значно швидше.

Дерев'яні конструкції надійні і зберігають форму при будь-яких умовах. Цей момент викликає найбільші побоювання у тих, хто не знайомий з технологією. Але справа в тому, що добре підготовлене висушене дерево має низький коефіцієнт розширення, близький до нуля. Відповідно, воно прекрасно тримає форму і попереджає деформацію покрівлі при будь-яких перепадах температури. Ну, а надійність системи залежить від точності розрахунку всіх навантажень.

 

Центральний коридор між секціями свинарника Вид зсередини післе встановлення дерев'яних ферм

 

До кого звернутися щоб замовити дерев'яні кроквяні ферми

 

Оскільки компанія Праґма використовує для будівництва тільки деревину 1-го сорту, а проектування та виготовлення конструкцій здійснює за допомогою програмного забезпечення, ви можете не сумніватися щодо якості дерев'яних виробів . Виготовлення продукції здійснюється в Черкаській області, а головні офіси знаходяться в Києві та Дніпропетровську. У нас ви можете замовити:
• проектування даху;
• виготовлення кроквяних ферм;
• доставку, яку ми здійснюємо по всій Україні.

 

Перед тим як замовити у нас дерев'яні вироби ви можете обговорити деталі співпраці з нашим консультантом, який приїде в будь-яку точку країни і безкоштовно зробить всі необхідні виміри. Зателефонуйте нам, або замовте зворотній дзвінок!

 

Звертаючись до вітчизняного виробника, ви уникаєте переплат пов'язаних з різкими коливаннями валюти і отримуєте 10 річну гарантію на продукцію!

 

Якщо у вас залишилися питання телефонуйте (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Форма для розрахунку

 

Інші послуги: будівництво ферми для корів, будівництво пташників, будівництво козлятника, побудувати критий манеж для коней, сховище для зерна, навіси для с/г техніки, споруда теплиці

Приклади наших робіт
  • Image 1
  • Реконструкція свинарника
  • Дах свинарника
< >

Переглянути все


Яндекс.Метрика
Интернет-магазин ООО «ПРАҐМА»