Каркасні будинки

Особливості будівництва каркасних будинків за технологією Mitek

Будівництво кам'яного будинку пов'язане з чималими часовими і фінансовими витратами. Для нього потрібен надійний фундамент, дорогі матеріали, оренда спеціального устаткування (від бетономішалки до підйомного крана) і багато іншого. Тому в ряді випадків замовники намагаються шукати недорогу альтернативу, особливо коли потрібно швидко зводити дачні, заміські будинки для тимчасового (сезонного) проживання. Дерев'яні каркасні будинки, виготовлені за канадською технологією, підходять для таких цілей просто чудово.

 

Рис.1 Дерев'яний каркас. Стіновий каркас без облицювання Рис.2 Каркасний будинок. Стінові панелі без обшивки. 

 

Що собою являє технологія
Каркасний будинок - це швидко збудована конструкція, що складається з несучих стінових панелей, ферм перекриттів, кроквяних ферм. Основний матеріал - дерев'яний брус із різним перетином, що залежить від розрахункових навантажень, і орієнтовано-стружкові плити (OSB-3) товщиною 12 мм для зовнішньої обшивки стінових панелей. Несучі стінові панелі можуть бути як порожнисті - обшиті зовні, так і повнотілі - з утеплювачем всередині. Використання пустотілих панелей більш зручне, оскільки в них відразу ж можна прокласти електричну розводку, труби тощо.

Каркас будинку з дерева збирається всього за 4-5 днів. Далі залишається лише провести комунікації, утеплити стіни, виконати внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, накрити покрівлю, і будинок стає придатним для проживання.

 

Рис.1 Монтаж стінової панелі каркасного будинку Рис.2 Встановлення кроквяних ферм
   
Рис.3 Дерев'яний каркас даху. Вид з середини дому. Рис.4 Зовнішнє утеплення фасаду

 

Особливості будівництва каркасних будинків
• Оскільки на збір каркасного будинку витрачається мінімум часу, замовник істотно заощаджує на оплаті роботи будівельників.
• Будинок, виготовлений за канадською технологією, виходить дуже легким - від 3-х до 10-х тонн (залежно від габаритів). Тому для каркасно-щитового будинку можна застосовувати бюджетні види фундаменту: пальовий, стовпчастий.
• Легкі деталі конструкції дозволяють зводити будову силами робітників і не вимагають оренди підйомних кранів.
• Кошториси на будівництво каркасних будинків виходять прозорими, в них видно всі витрати до найдрібніших деталей. Як результат - у робітників немає жодної можливості привласнити частину будівельних матеріалів з метою підзаробити.
• Каркасний будинок з дерева значно економить тепло завдяки теплоізоляції, яка закладається всередину стін. Тому під час опалювального сезону житло нагрівається практично миттєво.

 

З якою метою можна застосовувати каркасне будівництво
Оскільки в Україні клімат тепліший, ніж у Канаді, технологію можна застосовувати з різною метою:
будівництва каркасного будинку для тимчасового або постійного проживання;
швидкого будівництва - зведення невеликих виробничих приміщень, магазинів, сховищ;
туристичного бізнесу - зведення недорогих котеджів для баз відпочинку.

 

Важливо знати

Технологія будівництва каркасного будинку спирається на використання програмного забезпечення для розробки проектів. Виготовлення збірних конструкцій повинно здійснюватися у відповідності з розрахунками і в заводських умовах. Тоді житло вийде надійним і довговічним - з терміном служби не менше 50-ти років.

 

Звичайно, за наявності спеціалізованої інженерної освіти, всі необхідні розрахунки можна зробити вручну, а всі деталі каркасного будиночка для дачі виготовити самостійно. Можна навіть спробувати додатково заощадити, використовуючи підручні матеріали і найдешевший утеплювач. Тільки самостійне будівництво відніме набагато більше часу, ніж технологічне. Одні тільки розрахунки займуть декілька місяців. Підготовка матеріалів без потрібного обладнання також ускладнить процес і відбере масу енергії. А результат вийде більш дорогим і далеким від бажаної якості.

 

Будівництво каркасних будинків – це найдешевший вид зведення житла. Тому, якщо ви дійсно хочете заощадити, а не платити двічі, отримайте безкоштовну консультацію у наших професіоналів.

 

У нас ви можете замовити:
• розробку проекту, точний розрахунок деталей комплекту;
• виготовлення стінових панелей ОСП-3 з односторонньою обшивкою;
• виробництво ферм перекриттів і кроквяних ферм.

 

Якщо у вас залишилися питання телефонуйте (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Форма для розрахунку

 

Інші послуги: дачні дерев'яні будиночки, кроквяна система вальмового даху, каркаси для навісу

Наші роботи
  • Каркасний будинок з дерева, дерев'яний каркас
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
< >

Переглянути все


Яндекс.Метрика
Интернет-магазин ООО «ПРАҐМА»