> > > Дерев'яні навіси різного призначення

Дерев'яні навіси різного призначення

Як зробити стильні, надійні та затишні навіси на території заміського будинку

Навіси можна використовувати з найрізноманітнішою метою: для захисту автомобіля під час негоди, облаштування альтанки, барбекю, тераси для сімейного відпочинку на свіжому повітрі. Від того, які матеріали будуть обрані для цієї конструкції, залежатиме її надійність, гармонія з навколишнім простором, комфорт перебування під навісом.

 

Рис.1 Завдання архітектора Рис.2 Монтаж конструкцій від компанії Праґма
   
Рис.3 Двоярусний дах Рис.4 Результат робіт

 

З чого краще виготовляти навіс

Для каркаса зазвичай використовують дерево або метал, а для покриття покрівлі - черепицю або полікарбонат.

  

Поєднання металу і полікарбонату створює особливий стиль, відрізняється довговічністю, надійним захистом від опадів, але має й недоліки:

• навіс з покриттям з полікарбонату практично не дає тіні, не захищає від сонця;
• в літню погоду перебувати під ним незатишно і жарко, в зимову - холодно;
• метал дає конденсат при зміні температури.

 

Дерев'яні конструкції на МЗП, виготовлені за технологією MiTek, позбавлені цих мінусів, оскільки відрізняються екологічністю. Розраховуються дерев'яні ферми за допомогою комп'ютерних технологій і виготовляються в заводських умовах, тому вони:

• надійні – не просідають, не змінюють форму навіть у дуже сніжні зими;
• довговічні - служать не менше 50-ти років;
• витримують будь-який вид покриття (у тому числі екологічно чисту керамічну клінкерну і цементно-піщану черепицю вагою близько 40 кг на м2);
• можуть мати різну конфігурацію даху - округлу, трикутну, похилу, двоярусну, купольну;
• дерев'яні ферми мають естетичний вигляд, їх можна не зашивати, а тільки тонувати або фарбувати.

 

Конструкції, виготовлені на основі дерев'яних ферм, можна застосовувати при будівництві:

• окремих навісів для автомобілів або тих, що стоять упритул до гаража;
• альтанок з каміном (барбекю);
• літніх терас;
• навісів над ганком.

 

Навіс для барбекю Будиночок з навісом для барбекю

 

Що потрібно враховувати при будівництві навісів

Починати розробку ескізів краще, спираючись на геометрію основного даху. Саме вона визначає вигляд споруди, задає стиль, створює настрій. Навіс, особливо якщо він знаходиться поруч з будовою, буде виглядати більш гармонійно, якщо, відповідно до дизайну архітектури, буде наближений до даху будинку. Для покриття покрівлі бажано використовувати ті ж матеріали, що і на основній будівлі або хоча б у схожій палітрі кольорів.

Особливості облаштування навісу для одного або декількох автомобілів

- Насамперед, необхідно визначити розмір конструкції. Для цього враховують габарити автомобіля і додають один-два метри в ширину і довжину, щоб захистити його не тільки від косих опадів у вітряну погоду, але й від сонця, що переміщується протягом дня. Якщо автомобілів декілька, потрібно додати місце для їх вільного в'їзду-виїзду, можливості відкрити дверцята і вийти з авто. Висоту розраховують так, щоб людині було зручно стояти в повний зріст, і щоб при нагоді на авто міг поміститися верхній багаж.
- Друга важлива складова - стійкість конструкції. Водій може випадково забаритися і в'їхати в стовп, така ситуація не повинна повести за собою обвалення надбудови. Тому опори краще робити з металу, цегли, залізобетону або міцного дерев'яного бруса.
- Слід також подбати про якісний фундамент, який повинен витримувати навантаження. Який би вид не був обраний (пальовий, стрічковий, стовпчастий), фундамент потрібно закладати нижче рівня промерзання грунту. Майданчик під автомобіль можна викласти плиткою або залити бетоном.
- Необхідно або передбачити відведення стічних вод, які неминуче будуть накопичуватися під час випадання опадів, або вибрати для паркування автомобіля місце на невеликому підвищенні.
- Покрівля для гаража може мати двосхилу, односхилу або арочну напівкруглу форму. Головне, щоб вона гармоніювала з загальним стилем архітектури на заміській ділянці.

 

Автомобільний навіс на 2 авто Автомобільний навіс на 4 авто

 

Особливості облаштування навісу для терас і барбекю

Деякі моменти облаштування терас і навісів для гаражів, зокрема тих, що стосуються опор, фундаменту й настилу майданчика, схожі. Тільки альтанки для відпочинку бажано розміщувати в місцях, захищених від сильних поривів вітру: поруч з будинком з підвітряного боку або поруч з міцними деревами. А ось габарити і типи конфігурацій можна вибирати, виходячи з власних уподобань. Залежно від них можна спорудити навіс круглої, прямокутної, квадратної або шестигранної форми, або, наприклад, зробити його двоярусним.

Головне - передбачити в навісі відведення димоходу і розташування дерев'яних елементів у залежності від відстані до печі. З цього питання краще довіритися професійним фахівцям.

 


Чим компанія «Праґма» може допомогти в облаштуванні навісів

Маючи величезний досвід по виготовленню дерев'яних ферм різних типів, ми пропонуємо такі послуги:

• проектування дерев'яних конструкцій за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення з урахуванням ваших уподобань - можемо працювати за вашими ескізами;
• підбір готових варіантів - щоб вам легше було зорієнтуватися в наших можливостях, пропонуємо подивитися портфоліо;
• виготовлення дерев'яних конструкцій у заводських умовах за затвердженим проектом.

Якщо ви хочете мати якісний і стильний навіс для автомобіля або альтанки, під яким буде приємно перебувати, звертайтеся до нас. Наші фахівці нададуть консультацію за вашим проектом.

 

Якщо у вас залишилися питання телефонуйте (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Форма для розрахунку

 

Інші послуги: каркасно-щитові будинки, кроквяна система односхилого даху, побудувати дачний будиночок

Наші роботи
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
< >

Переглянути все


Яндекс.Метрика
Интернет-магазин ООО «ПРАҐМА»