У 2008 році наша інженерна команда вирішила випробувати на українському ринку американські технології Mitek. Результат настільки сподобався нам і нашим клієнтам, що ми стали приділяти роботі практично весь свій час, застосовуючи інноваційний підхід для найрізноманітніших видів будівель.

Виявилося, що застосування дерев’яних конструкцій відкриває нові можливості для фермерів і підприємців, оскільки вкладення окупаються швидше, ніж при інших способах зведення будівель. До того ж конструкції дуже надійні і дозволяють створювати об’єкти найоригінальніших геометричних форм.

Так була створена компанія «Прагма» (у перекладі з грецької «справа», «дія») – український виробник дерев’яних конструкцій і сертифікований партнер американської фірми Mitek Industries spol. s ro, світового лідера в галузі розробки дерев’яних конструкцій.

Усвідомлюючи, що наш співвітчизник довіряє перевіреним методам будівництва, ми готові продемонструвати надійність нових технологій і відповідальний підхід наших спеціалістів до роботи.

Тому гарантуємо: ·

  • уважне ставлення до ваших ідей і побажань;
  • точний розрахунок несучої здатності відповідно до ДБН;
  • застосування тільки високоякісних матеріалів: конструкційної деревини класу С-24 і оригінальних МЗП Mitek;
  • проектування за допомогою ліцензійного спеціалізованого ПЗ;
  • збирання конструкцій в заводських умовах на спеціальному обладнанні;
  • точний розрахунок вартості виробів (послуг під ключ) до початку робіт, без будь-яких несподіваних доплат після доставки чи монтажу;

Ми впевнені в якості нашої продукції, і даємо юридичну гарантію на дерев’яні конструкції на 10 років.

Телефонуйте нам у будні 044 209-17-61, або у вихідні 067-440-31-90
і ви переконаєтеся в тому, що кожне слово ми підтверджуємо дією!