Опалубка для складних конструкцій.

Опалубка за технологією MiTek – незвичайні можливості застосування

Виготовлення фундаменту і залізобетонних конструкцій неможливо без застосування формуючої опалубки. А для створення індивідуальних масштабних проектів – зведення мостових опор, колон, арен, котлованів, монолітних будівель незвичайної форми або з криволінійними виступами – тим більше потрібно функціональне рішення, яке не підведе. Тобто, формуюча конструкція, яка використовується в сучасному будівництві, повинна бути:

  • міцною і надійною, щоб витримувати великі навантаження;
  • геометрично точною для отримання потрібного результату;
  • недорогою, оскільки є витратним матеріалом;
  • досить простою у використанні, щоб уникнути помилок не надто кваліфікованого персоналу під час монтажу.

Багато видів опалубок, відомих сьогодні, або привабливі за ціною, або задовольняють запити до надійності та геометрії. Винятком є дерев’яна опалубка MiTek , яка найбільш відповідає всім вимогам.

Опалубочний каркас в технології Mitek

Що таке опалубка Mitek

Технологія Mitek – це комплекс заходів, спрямований на розробку та виготовлення підтримуваних дерев’яних конструкцій, з’єднаних металевими зубчастими пластинами. Весь процес автоматизований: розрахунки проводяться за допомогою спеціалізованої комп’ютерної програми, а розпилювання і монтаж виконується із застосуванням відповідного стаціонарного обладнання. Це дає можливість:

  • гарантувати надійність конструкційних елементів;
  • підвищувати якість і продуктивність будівництва;
  • створювати конструкції будь-яких геометричних форм за оригінальними та незвичайними запитами.

Вартість конструкцій розраховується індивідуально, оскільки кожен об’єкт унікальний.

Приклад будівництва лекційної аудиторії університету в м.Жешув (Польща) з допомогою опалубочного каркасу в технології Mitek: