Дерев'яні конструкції за технологією Mitek від українського виробника «Прагма» - це:

  • Кроквяні ферми;
  • Ферми перекриття з дерев’яними розкосами;
  • Ферми перекриття 3 розкосами з posi-елементів;
  • Дерев’яні каркаси довільної форми із з’єднаннями на металевих зубчатих пластинах.

Суть кожної конструкції у професійному проектуванні із застосуванням програмного комплексу від Mitek. Також невід’ємними складовими виробництва дерев’яних конструкцій за даною технологією є устаткування та з’єднувальні елементи.

Кроквяні ферми детальну інформацію про цей вид конструкцій можна прочитати тут. Стисло – це покрівельні конструкції з дерева для формування тіла даху. Можуть застосовуватися для найрізноманітніших типів даху починаючи від примітивних односхилих дахів для дачних будиночків і завершуючи складними куполами для храмів. Особливість технології – можливість влаштувати дах над простором шириною понад 20м. Також дерев’яні конструкції Mitek можна застосувати для створення плоского даху.

Ферми перекриття використовуються для влаштування перекриттів між поверхами у котеджах чи у невеликих багатоквартирних будинках. У просторі між розкосами зручно розташовуються комунікації. Обидва типи ферм докладно описані в окремій статті, тут. Ферми з дерев’яними розкосами виглядають як і звичайні кроквяні ферми з паралельними поясами, різниця лише у розташуванні дошки верхнього і нижнього поясів, її запресовують ширшою стороною догори.

Дерев’яні каркаси на пластинах Mitek можуть використовуватися з найрізноманітнішою метою. Наприклад, наші колеги з Польщі, з фірми Wiązary Burkietowicz, виконали проект спортивного майданчика зі смугою перешкод в конструкціях Mitek.
Або для створення опалубки для унікальних споруд із залізобетону. Доречі ми маємо окрему статтю про каркаси для опалубки за технологією Mitek, прочитати її можна перейшовши за посиланням.

Маєте питання? Телефонуйте, наші інженери дадуть відповідь на Ваші питання: (044) 209-17-61, (067) 467-10-55, або залишіть запит на зворотній дзвінок: