Конструкції для сільськогосподарських будівель

Агропромисловий сектор економіки з року в рік набирає обертів, та стає основою українського експорту. І як будь-який розвиток призводить до збільшення виробничих потужностей, що реалізується у нове будівництво та розширення існуючих будівель. Саме тому Праґма приділяєособливу увагу сільськогосподарському сегменту будівництва.

Враховуючи багаторічний досвід роботи на ринку у таких напрямках як проектування та виробництво дерев’яних конструкцій для свинарників, корівників, пташників, вівчарень та стаєнь, можемо з упевненістю стверджувати, що дерев’яні конструкції Праґма за технологією Майтек (Mitek) ідеально підходять для будівництва та реконструкції.

Чому саме так?

  • Наші дерев’яні ферми дозволяють перекривати прольоти до 30м без проміжних опор;
  • Дерев’яні ферми у 1,5 рази дешевші за металеві;
  • Утеплення покрівлі у 2 рази дешевше порівняно із сендвіч-панелями;
  • Відсутність корозії від аміачних випаровувань;
  • Менша вага – простіший монтаж;
  • Естетична привабливість і комфорт.

Ми любимо і вміємо працювати з українськими аграріями. Ви можете побачити наш досвід у галереї “Сільське господарство”.

Ми цінуємо час наших клієнтів і тому безкоштовно виїжджаємо на об’єкт для замірів та консультацій з приводу застосування на будівництві чи реконструкції сільськогосподарських будівель.

Ми знаємо як важливо при плануванні витрат на будівництво, вчасно мати точні ціни від постачальників, тому ми надаємо пропозицію із твердою ціною у гривнях на базі точного розрахунку саме вашого об’єкта, і робимо це напротязі 1 тижня з моменту звернення.

Замовте у нас розрахунок і переконайтеся у нашому професійному підході.