Використання дерев'яних конструкцій в будівництві стаєнь і кінних манежів

Естетичні, комфортні і надійні конструкції для будівництва стаєнь і манежів

Кінь – дивовижна і прекрасна тварина. З стародавніх часів він цінується людиною за неперевершені якості: швидкість, силу, енергію і витривалість. З розвитком цивілізації легендарна тварина стала другом людини, прикрасою свят, засобом розваги і предметом розкоші, оскільки утримання коней – дороге задоволення. Тому на нього зважуються люди, які дійсно люблять граціозних тварин, обожнюють проводити з ними час, спостерігати за стрибками, їздити верхи.

Дуже важливо організувати найсприятливіші умови для своїх улюбленців, побудувавши такі стайні та манежі, щоб їм було комфортно, і вони залишалися енергійними і здоровими протягом всього життя. Естетичність стаєнь і манежів для коней не менш важлива – приємно споглядати їх вид здалеку, передчуваючи задоволення спілкування з чудовими тваринами. За допомогою гарних і величних будівель можна також скласти незабутнє враження на дорогих гостей. У цій невеликій статті ми поговоримо про застосування дерев’яних конструкцій в будівлях такого типу.

Наша компанія пропонує витончені і надійні, дерев’яні конструкції, виготовлені в Україні за технологією Mitek. Вони прекрасно підходять для будівництва стаєнь, кінних манежів та інших господарських будівель для утримання коней. Крім того, дерев’яні ферми за технологією Mitek прекрасно підходять для реконструкції дахів будівель, де утримуються тварини.

Будівництво стайні за каркасною технологією

Будівництво кінного манежу. Тернопільська обл.

У чому унікальність пропозиції

Екологічність. Дерево – природний матеріал, що має чудові властивості: воно добре пропускає повітря і має низьку теплопровідність. Завдяки цьому в будівлях утворюється сприятливий мікроклімат, в них комфортно перебувати і людям, і тваринам. У каркасних стайнях коням тепло взимку і не жарко влітку. А в манежах з дерева, де проходять інтенсивні тренування чи змагання – усім дихається легко. Складовою атмосфери таких приміщень залишається неповторний аромат, що складається з суміші запахів струганого дерева, кінського поту, тирси та адреналіну.

Масштабність. Криті манежі для коней – специфічні конструкції, що вимагають величезного внутрішнього простору без проміжних опор. Якраз це завдання вирішується за допомогою унікальної технології Mitek. Вона дозволяє зводити будівлі відповідно до вимог і виготовляти дерев’яні ферми з прольотом до 30 м.

Різноманітність. За допомогою дерев’яних конструкцій Mitek можна створювати споруди будь-якої бажаної форми, навіть будь якої висоти і довжини. Це дозволяє побудувати унікальні споруди, які підходять для тренувань коней і змагань наїзників. За бажанням кінні манежі можна робити як відкритими, так і закритими.

Надійність. В основі технології Mitek – конструкції з дерев’яного бруса, з’єднані оцинкованими металозубчастими пластинами. Оскільки проект розраховується за допомогою комп’ютерних програм, споруда виходить дуже надійною і служить не менше півстоліття. Фахівці компанії “Праґма” додатково обробляють деревину біозахисними засобами, щоб вона зберегла свої унікальні властивості надовго.

Естетичність. Дерево – гарний матеріал, особливо добре виглядають симетричні, точно вивірені дерев’яні ферми, де бруси, закріплені в певному порядку, утворюють різні геометричні візерунки. Тому дерев’яні конструкції можна не облицьовувати, залишити як є, або тонувати чи пофарбувати на свій смак.

Дерев’яний манеж з конструкціями на МЗП. Тернопільська обл.

Круглий манеж з покрівлею із керамічної черепиці

Манеж з дерев’яними двоскатними фермами

Манеж з дерев’яною кроквяної системою на МЗП

Більш конкретно і наочно ми можемо обговорити проект Вашої мрії, та побажання до нього, у нас в офісі або по телефону, що вказаний в кінці даної статті або у розділі Контакти.

Особливості роботи з дерев’яними конструкціями Mitek

Дерев’яні кроквяні ферми, ферми перекриттів та стінові панелі виготовляються в заводських умовах і поставляються на об’єкт у вигляді цілісних елементів, готових до збирання. Тому будівництво стаєнь і манежів для коней здійснюється в стислі терміни: з моменту початку проектування до зведення каркаса минає не більше місяця.

Проектирование круглого манежа

3D-модель кінного манежу діаметром 20 м від компанії ПРАҐМА. Вид зверху

Вид зсередини

За допомогою 3D додатків, ви зможете побачити, як буде виглядати об’єкт. При замовленні проекту ви можете скористатися безкоштовною консультацією нашого інженера, який приїде в будь-яку точку країни, зробить всі необхідні заміри і запропонує можливі варіанти.

Ринок Європи вже давно перейшов на заводське використання дерев’яного каркаса під час будівництва кінних манежів і подібних до них споруд, адже це:

  • швидкий і надійний монтаж;
  • економне використання деревини, що в свою чергу здешевлює сам проект;
  • легкість і простота монтажу каркасу;
  • можливість перекривати великі прольоти приміщень, даючи тим самим простір вашому копитному другу.

 

Приклади наших робіт: