ЧОМУ САМЕ ДЕРЕВ’ЯНІ КОНСТРУКЦІЇ?

Застосувуючи готові кроквяні конструкції для покрівлі ви досягнете наступних переваг:

зменшення інвестицій – оптимізоване використання деревини зменшує вартість кроквяної ферми, дерев’яні конструкції, зазвичай коштують, у 2-3 рази дешевше, ніж сталь.

• ферми з прольотом між стінами до 30 м без використання допоміжних опор.

• висока точність виготовлення конструкції – ферми виготовляються на спеціальному обладнанні, розташування стрижнів конструкції розраховується на сертифікованому програмному забезпеченні. В результаті ферма маєгарантовану несучу здатність.

• загальна вартість відома на початку будівництва – оцінка вартості всієї конструкції передує виробництву і підписанню договору, інвестор знає кінцеву вартість ферм вже на стадії проектування (в той час як при традиційному підході, наймаючи робітників, ми маємо справу з відносною ціновою пропозицією, яка залежить від багатьох компонентів, наприклад: вартість деревини, транспортування, відходи, робота майстрів, інструменти, антисептики і т.д.)

зручність і швидкість монтажу – інвестор отримує конструкцію разом з проектом та інструкцією по збиранню готових елементів на даху, що у разі відмови від послуг монтажної бригади, дозволить виконати монтаж самостійно.

• гнучкий та індивідуальний підхід до кожної конструкції – проектування і виготовлення конструкцій відповідно до потреб клієнта,

• невелика вага – вага однієї ферми з прольотом 12 метрів, як правило становить 70 – 80 кг, це дозволяє відмовитися від використання важкої підйомної техніки, і зробити легкі фундаменти і стіни.

стійкість до агресивного середовища – деревина порівняно зі сталлю не руйнується під впливом аміаку і сечовини, які виникають на тваринницьких виробництвах, в пташниках, свинарниках, стайнях, і т.д., ці гази викликають корозію сталі, і в той же час певним чином просочують деревину, додаючи їй міцності.

• у випадку пожежі дерев’яні конструкції зазвичай довше, ніж сталь зберігають свої властивості і відповідають умовам міцності, багато хто не розуміє, що металева конструкція при відкритому полум’ї швидко досягає межі текучості і втрачає стійкість.

• створення кращого мікроклімату у приміщеннях.

• можливість виготовлення ферм, в яких нижній пояс буде одночасно несучою конструкцією стелі – що дозволить виділити додаткове місце під дахом, наприклад, для зберігання сіна.

• можливість продовження будівельного сезону, так як існує можливість будівництва даху взимку.

НА ЯКИХ ОБ’ЄКТАХ ВАРТО ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЕРЕВ’ЯНІ КРОКВЯНІ ФЕРМИ?

• корівники
• свинарники
• стайні
• пташники
• манежі
• зерносховища
• навіси для агротехніки
• загони для тварин
• покрівлі будівель

ЯК ВИБРАТИ ФЕРМУ?

Оскільки конструкції індивідуально розробляються для кожної окремої будівлі, є практично необмежені можливості виготовлення з регулюванням під ваші потреби. Найбільш поширені типи ферм для сільськогосподарських будівель:

А. ДЕРЕВ’ЯНІ КРОКВЯНІ КОНСТРУКЦІЇ НА ЦЕГЛЯНИХ СТІНАХ

Така конструкція може мати трикутну форму, або форму “ножиці”, у разі якщо інвестору необхідно збільшити висоту внутрішньої частини будівлі. Конструкція даху монтується на стіни, побудовані з цегли або з бетонних елементів. Ось деякі приклади:

монтаж ферми типу «ножиці»

дерев’яні ферми зі світловим ліхтарем
для природнього освітлення

ферма для основної будівлі та навісу

винарник, трикутна ферма

B. ВЕРХНЯ ЧАСТИНА СТІНИ І ДАХУ З ДЕРЕВ’ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Це більш складна конструкція будівлі рекомендується нами, у випадку, якщо на об’єкті є готова цегляна стіна з висотою 1,5 або 2 м, наприклад, в корівниках, конюшнях та інших будівлях для великих тварин, а також у сховищах для зерна або техніки. Перевага такого будівельного рішення в тому, що в місцях, найбільш схильні до механічних пошкоджень, впливу гною або тиску від зерна знаходиться цегляна стіна, а у верхній частині – дерев’яна конструкція, яка коштує дешевше, ніж в кам’яна кладка:

навіс для техніки або зерносховище

У цьому випадку, ми об’єднуємо найнижчу ціну з високою економічною ефективністю!

С. БУДІВЛІ З ГОРИЩЕМ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ СІНА, КОРМІВ ТА ІН.

Варто скористатися можливістю створення замість звичайної гратчастої ферми, ферми із затяжкою. Таким незатратним способом отримуємо додаткову площу під дахом, яку можна використовувати на свій розсуд.

сховище сіна над стайнею

стайня з горищним приміщенням для сіна

D. ПРИБУДОВИ ДО ІСНУЮЧОЇ БУДІВЛІ – НАПРИКЛАД МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ ВИГУЛУ КОРІВ

Наші конструкції також можуть бути використані в якості навісу, наприклад, майданчик для вигулу корів, у разі якщо немає необхідності будувати повноцінний об’єкт. Таке рішення є самим недорогим, оскільки оплачується тільки вартість виготовлення опор і конструкцій даху.

навіс поруч з існуючим корівником

навіс над майданчиком для вигулу

E. КАРКАСНІ КОНСТРУКЦІЇ

конструкції манежу

манеж для коней

Найдешевший спосіб зведення об’єкта – це застосування рамної конструкції. Скрізь, де немає необхідності, захисту нижньої частини стіни, таке рішення підходить найкраще. Експлуатаційні властивості залишаються нарівні з традиційними стінами, а ціна рамної конструкції незрівнянно нижче!