Будівництво стайні та манежа

Естетичні, Комфортні та Надійні конструкції для будівництва стаєнь и манежів

Коні – дивовижні і прекрасні тварини. З давніх часів вони цінуються людиною за неперевершені якості: швидкість, силу, енергію та витривалість. Їх оспівували у сонетах, згадували у міфах та легендах, ставили їй пам'ятники, присвячували скульптури та художні твори. Вони брали участь у лицарських турнірах і бойових баталіях, полюванні та гоночних змаганнях. Тривалий час без коней не обходилося жодне, навіть найбільш зубожіле, господарство, оскільки коні були основною тягловою силою і транспортним засобом.

У процесі розвитку цівілізації легендарна тварина стала ще більш, ніж раніше другом для людини, прикрасою для святкових подій, засобом для розваг і предметом розкоші, тому что утримання коня - дороге задоволення. Тому на нього зважуються люди, які по-справжньому люблять граціозніх тварин, обожнюють проводити з ними час, спостерігати за змаганнями, їздити верхи.

Дуже важливо створити найбільш сприятливі умови для своїх улюбленців, щоб їм було комфортно, і вони залишалися енергійними і здоровими протягом всього життя. Естетичність стаєнь і манежів не менш важлива - приємно споглядати їх вид здалеку, передчуваючи задоволення від спілкування з чудовими тваринами. За допомогою прекрасного вигляду величних будівель можна також справити незабутнє враження на дорогих гостей.

Саме тому для власників коней компанія "Праґма" пропонує витончені і надійні дерев'яні будівельні конструкції, що виготовляються в Україні за новими західними технологіями. Вони чудово підходять для оригінального будівництва стаєнь, манежів, передманежників, каркасних господарських будівель, а також для реконструкції дахів будівель, де утримуються тварини.

У чому унікальність пропозиції

Екологічність. Дерево - природний матеріал, що має чудові властивості: воно добре пропускає повітря і має низьку теплопровідність. Завдяки цьому в будівлях утворюється сприятливий мікроклімат, в них комфортно перебувати і людям, і тваринам. У каркасних стайнях коням тепло взимку і не спекотно влітку. А в дерев'яних манежах, де проходять інтенсивні тренування чи змагання - всім дихається легко. Супутником атмосфери таких приміщень є неповторний аромат, що складається з суміші запахів струганого дерева, кінського поту, тирси та адреналіну.

Масштабність. Манежі з навісом - специфічні конструкції, що вимагають величезного внутрішнього простору без проміжних опор. Саме це завдання легко вирішується за допомогою унікальної технології Mitek. Вона дозволяє зводити будівлі відповідно до вимог і виготовляти дерев'яні кроквяні ферми для дахів з прольотом до 30 м.

Різноманітність. За допомогою дерев'яних конструкцій Mitek можна створювати споруди будь-якої бажаної форми, якої завгодно висоти і довжини. Це дозволяє зводити унікальні споруди, які підходять для тренувань коней і змагань наїзників. За бажанням манежі можна робити як відкритими, так і закритими.

Надійність. В основі технології - конструкції з висушеного дерев'яного брусу, з'єднані оцинкованими металлозубчатими пластинами. Оскільки проект розраховується за допомогою комп'ютерних програм, будівля виходить дуже надійною і служить не менше ніж півстоліття. Фахівці компанії "Праґма" додатково обробляють деревину біозахисними засобами, щоб вона зберігала свої унікальні властивості.

Естетичність. Дерево - гарний матеріал, особливо добре виглядають симетричні, точно вивірені ферми, де бруси, закріплені в певному порядку, утворюють різні геометричні візерунки. Тому дерев'яні конструкції можна не облицьовувати, і залишити як є, а при бажанні їх можна тонувати або пофарбувати.

Особливості роботи з дерев'яними конструкціями Mitek

Дерев'яні кроквяні ферми, ферми перекриттів та стінові панелі виготовляються в заводських умовах і поставляються на об'єкт у вигляді цілісних елементів, готових до складання. Тому будівництво стаєнь і манежів здійснюється в стислі терміни: з моменту початку проектування до зведення каркаса проходить не більше місяця.

3D модель по проекту для манежа від компанії ПРАҐМА

За допомогою 3D додатків, ви зможете побачити, як виглядатиме об'єкт до будівництва. При замовленні проекту ви можете скористатися безкоштовною консультацією нашого інженера, який приїде в будь-яку точку країни, зробить всі необхідні виміри і запропонує можливі варіанти.

Орієнтовну вартість дерев'яних конструкцій для стаєнь і манежів ви можете дізнатися у наших фахівців за телефонами: (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Розрахувати вартість

Приклади наших робіт