Навіси з дерева. Сільськогосподарські навіси для сіна та сільгосптехніки

Сільськогосподарські навіси на основі дерев'яних конструкцій - практичне рішення, що полегшує працю фермерів

Найчастіше дерев'яні навіси використовують у таких випадках:

 • традиційне зберігання сіна в тюках;
 • домашня худоба, що утримується під навісами, має можливість перебувати на свіжому повітрі в будь-яку погоду, зазнає менше стресів;
 • сучасна техніка та устаткування, що зберігається уникаючи попадання прямих ультрафіолетових променів, служить довше;
 • під час збору врожаю зручніше влаштувати перевалку зерна, чи іншої продукції.

Рекомендації з будівництва сільськогосподарських навісів

Оскільки всі домашні улюбленці із задоволенням гризуть деревину, а деякі з них точать об неї роги, опори для навісів краще робити на залізних або залізобетонних стовпах. Для опор можна використовувати опор дерев'яний брус, але тоді потрібно додатково обшити його дошками, листовим металом або обернути сіткою на такій висоті, щоб тварини не пошкоджували дерево.

Також необхідно ставити залізні опори для укриття сільськогосподарської техніки, щоб не збити їх при випадковій втраті управління. А ось для зберігання сіна або овочів можна використовувати дерев'яні стовпи, щоб зменшити витрати. Навіси з дерев'яних конструкцій можна також спирати на бетонні або цегляні стовпи, стіни, що залишилися від старих господарств.

Каркас даху найкраще виконати з великопрольотних конструкцій - ферм. Особливо, якщо в якості кроквяних ферм використовувати дерев'яні конструкції на МЗП, що розроблені спеціально для великих прольотів.

Характеристики дерев'яних конструкцій на МЗП

Дерев'яні кроквяні ферми на МЗП - нова сертифікована інженерна розробка. Технологія називається Mitek. Вона включає в себе комплекс робіт, здійснюваних і контрольованих за допомогою програмного забезпечення та відповідного обладнання.

Структурна складова технології:

 • 3D проектування,
 • розпилювання бруса із заданим перерізом,
 • з'єднання оцинкованими металозубчатими пластинами деталей, підібраних з урахуванням всіх навантажень.

У результаті такого підходу дерев'яні кроквяні ферми для навісів мають багато переваг:

 • можливість побачити проект до початку будівництва;
 • великі прольоти без додаткових перегородок - до 30 м, хоча зазвичай для сільськогосподарських потреб достатньо і економічно виправдано влаштовувати навіси 11-13м;
 • створювати дерев'яні ферми будь-яких видів: односхилі, двосхилі, перевернуті, зрізані, несиметричні і багато інших;
 • накривати дахи будь-яким покрівельним матеріалом;
 • зводити конструкції в стислі терміни, оскільки вони поставляються в готовому вигляді, небагато важать, легко збираються за готовими кресленнями.

А ще вони відрізняються найнижчою ціною і швидкою окупністю. А головне - під навісами з дерева не душно влітку і затишно взимку.

Скористайтеся перевагами співпраці з компанією "Праґма"

Компанія "Праґма" - український виробник, що використовує американську технологію. Це означає що:

 • закупівля матеріалів не залежить від коливань курсу - ви платите тільки ту ціну, яка стоїть в договорі;
 • вам не доведеться чекати місяцями, поки замовлені конструкції привезуть з-за кордону - їх проектування, виготовлення і доставка триватиме всього кілька тижнів;
 • перед тим як зробити замовлення, ви можете переконатися в якості продукції (зазвичай ми надаємо портфоліо, але при необхідності, можемо привезти вас на готовий об'єкт, щоб ви подивилися своїми очима, як він виглядає).

Для клієнтів з України ми надаємо безкоштовну послугу "шеф-монтаж". До неї входить консультація фахівця, заміри на місцевості і контроль монтажних робіт аж до завершення будівництва.

Якщо у вас залишилися питання телефонуйте (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Розрахувати вартість

[widgetkit id=16 title="Приклади наших робіт"]

UA RU