Будівництво свинарників

Чому дерев'яні кроквяні конструкції для дахів свинарників краще замовляти у вітчизняного виробника

Незважаючи на те, що українське сільське господарство тривалий час перебувало в занепаді, останнім часом багато підприємців все більше замислюються про власне виробництво. І найбільш перспективною діяльністю на сьогодні стало тваринництво, зокрема - вирощування свиней.

Тому є кілька передумов:

 • незважаючи на економічну кризу або моду на вегетаріанство люди не перестають їсти сало, сальтисон, свинячі котлети, пельмені шашлик;
 • при бажанні організувати фермерське господарство стартап може розраховувати на отримання субсидій від держави або пільги на кредитування;
 • окупність свиноферм, за умови використання сучасних німецьких технологій і нових порід неймовірно висока, оскільки одна матка може призвести до 30 поросят на рік, які вже через 9 місяців готові продовжувати цикл відтворення;
 • фермери отримали можливість купувати інноваційні матеріали для будівництва у вітчизняного виробника без переплат і прив'язки до валюти;
 • запуск малого, середнього чи великого бізнесу здійснюється в мінімальні терміни - сучасні свинокомплекси на 2000 голів зводяться приблизно за 3 місяці, а реконструкція або будівництво дахів на основі кроквяних ферм - до 30 днів;
 • устримання сучасних свинарників обходиться набагато дешевше завдяки економії на опаленні величезних приміщень, а унікальна конструкція енергоефективних стін і програмне забезпечення дозволяють підтримувати оптимальний мікроклімат.

Які матеріали застосовуються для будівництва свиноферм

Для спорудження свинарників найкраще підходять наступні будівельні матеріали:

 • для фундаменту і каналізації - камінь, бетонні плити;
 • для стін - цегла, шлакоблоки, дерево, черепашник, саман чи сендвіч панелі;
 • для каркаса дахів - кроквяні конструкції з металу або дерева;
 • для підлоги, залежно від типу приміщення, застосовують або щілинні панелі з бетону або металопластику, або асфальт, бетон з солом'яною підстилкою;
 • для стелі - переважно легкі теплоізоляційні матеріали оберігають влітку від перегріву, а взимку від холоду.

Для оптимального облаштування сучасних свиноферм приміщення має бути досить просторим. Тому будівлі будуються з великими прольотами - від 8-ми до 30-ти метрів без проміжних опор. До речі, в старих типових проектах також всі перегородки можна прибрати при реконструкції. Це дозволить більш якісно обладнати приміщення. Досягається така можливість за допомогою кроквяних систем, що підтримують дах і розподіляють навантаження на несучі стіни.

Особливості дерев'яних кроквяних систем

Незважаючи на те, що дерево здається менш надійним матеріалом, ніж метал, воно має значні переваги, і водночас не поступається за якістю.

Дерев'яні конструкції служать набагато довше. Справа в тому, що сталь швидко руйнується від аміачних вопаровувань, а дерево навпаки набирає від них міцність. А щоб органічний матеріал не зазнавав гниття і не покривався цвіллю, виробники, що відповідають за якість своєї продукції, обробляють його біозахисними засобами.

Дерево підтримує ідеальний мікроклімат. Для того щоб тварини краще себе почували і мали стійкий імунітет, потрібно подбати про добрі умови їх утримання. Дерево - екологічно чистий матеріал, бездоганно підходить для цих задач. На ньому не утворюється конденсат, і воно чудово підтримує оптимальну температуру в будь-який час року. Тому в приміщеннях з дерев'яним дахом завжди комфортніше перебувати.

Дерев'яні кроквяні системи легші ніж металеві. Ця особливість дозволяє використовувати менш дорогу підйомну техніку і здійснювати монтаж значно швидше.

Дерев'яні конструкції надійні і зберігають форму при будь-яких умовах. Цей момент викликає найбільші побоювання у тих, хто не знайомий з технологією. Але справа в тому, що добре підготовлене висушене дерево має низький коефіцієнт розширення, близький до нуля. Відповідно, воно прекрасно тримає форму і попереджає деформацію покрівлі при будь-яких перепадах температури. Ну, а надійність системи залежить від точності розрахунку всіх навантажень.

До кого звернутися щоб замовити дерев'яні кроквяні ферми

Оскільки компанія Праґма використовує для будівництва тільки деревину 1-го сорту, а проектування та виготовлення конструкцій здійснює за допомогою програмного забезпечення, ви можете не сумніватися щодо якості дерев'яних виробів . Виготовлення продукції здійснюється в Черкаській області, а головні офіси знаходяться в Києві та Дніпропетровську. У нас ви можете замовити:

 • проектування даху;
 • виготовлення кроквяних ферм;
 • доставку, яку ми здійснюємо по всій Україні.

Перед тим як замовити у нас дерев'яні вироби ви можете обговорити деталі співпраці з нашим консультантом, який приїде в будь-яку точку країни і безкоштовно зробить всі необхідні виміри. Зателефонуйте нам, або замовте зворотній дзвінок!

Звертаючись до вітчизняного виробника, ви уникаєте переплат пов'язаних з різкими коливаннями валюти і отримуєте 10 річну гарантію на продукцію!

Якщо у вас залишилися питання телефонуйте (044) 209-17-61, (067) 467-10-55 або залишіть свій номер для зворотнього дзвінка:

Замовити дзвінок

Якщо ви вже маєте готовий проект, і бажаєте розрахувати вартість конструкцій, заповніть форму для розрахунку:

Розрахувати вартість

Приклади наших робіт